TRITON rock band

Stránky rockové kapely TRITON

Trocha historie

1990 - 1994

V roce 1990 se Triton znovu objevil na kavárenských pódiích v Habartově a v Rotavě a odehrál celkem 62 vystoupení. Po téměř šesti letech opustil v červnu skupinu klávesák Miroslav Schrader, který s hudbou skončil...

  

 

 

 

1990
Znovu se Triton objevil na kavárenských pódiích v Habartově a v Rotavě a odehrál celkem 62 vystoupení. Po téměř šesti letech opustil v červnu skupinu klávesák Miroslav Schrader, který s hudbou skončil. Jeho nástupcem se stal Martin Scherbaum z Rotavy.

1991
První kvartál v novém roce opět cestování po kavárnách v Habartově a Rotavě, dále pak půl roku v kavárně hotelu Tatran v Horním Slavkově a poslední tři měsíce v kavárně Flora v Teplé, kde Triton dospěl k 1000. vystoupení. Celkem jich v tomto roce bylo 92.

1992
Jen 28 vystoupení odehrál Triton tentokrát na různých místech regionu. V Teplé, Rotavě, Sokolově, Horním Slavkově a v kavárně Sparta v Chodově.

1993
Už třetí rok v kuse odehrála skupina bez jediné změny v sestavě. Především v kavárně Sparta v Chodově, v hotelu Tatran v Horním Slavkově a V D-klubu (kavárna Koruna) v Sokolově, celkem 40 vystoupení. Často s kapelou hostoval bubeník Jiří Bärtl.

1994
První půlrok hrál Triton v kavárně D-klub a celkem za celý rok odehrál 50 vystoupení. V červenci Zdeněk Sýkora opustil bicí nástroje (nahradil ho automat) a kromě zpěvu začal hrát na akustickou kytaru. V září se podruhé vrátil, jako host pro nahrávání, Stanislav Glos žijící v německém Landshutu.

Napsal: Milan Chmelenský

 
O stránky pečuje: Jan Martinec